Lokala Kontaktpersoner

Lokala Kontaktpersoner

Om du vill veta mer om Svenska Kulturhönsföreningen kan du kontakta någon av våra lokala kontaktpersoner.

Uppland:
Agneta Magnusson Dozzi
Högsbo 529
740 45 Tärnsjö
073-9818707
neta24@hotmail.com
Uppland:
Bitte Marelius
Västerbacken 5
76391 Hallstavik,
0735029274
bones1@live.se
Uppland:
Lotta Andersson
Apellgården
Tranviksvägen 128
184 97 Ljusterö
070 406 92 53
Mail
Småland
Börje Helgesson
Triabo, Solgläntan
57080 Virserum
073-0443449
boerjeh@yahoo.se
Södermanland
Maria Lundgren
Runeby 1
642 95 Flen
073-9890813
ia.l@telia.com
Värmland:
Ingemar Dreborg
Gjordsbol 2199
68196 Kristinehamn
076-0160111
ingemar01@hotmail.com
 Halland:
Anna Carlsson
Lönnhult Karlgustav 37,
42369 Karlgustav
070-3951112
Mail
 Halland:
Bo Karlsson
Högryd 16,
430 10 Tvååker
0346-91301
070 9255904
 Skåne:
Ann-Sofi Nordin
S. Åby Byaväg 248-0
Ellaberga Gård
23197 Klagstorp
0702-48 33 22
0410-27201
ellaberga@telia.com
 

Västra Götaland
Madeléne Jensen
Gigered 5
511 95 Öxabäck
070-520 72 25
madelene@maddys.se

 

 

 

Norrbotten:
Helena Marte’n Sandberg
Västra Flakaträsk 99
950 42 Morjärv
070-2426135
helenamarten@hotmail.com

 

Blekinge:
Andreas Harrysson
Brännelyckevägen 209-7
375 91 Mörrum
0708-380769
silverudds.bla@kulturhons.se

Bohuslän norr:
Bengt Mattsson
Brastads-Häller 102
45491 Brastad
0523-40315
isbar@kulturhons.se
Bohuslän söder:
Erik Ringström
Skala 133
47394 Henån
073-3721085
erik.ringstrom@gmail.com
 Västernorrland:
Eva Sulzer
Svartgrindsvägen 13
851 33 Timrå
eva.sulzer@hotmail.com
Dalarna:
Sara Mååg
Karlsbyn 141
790 15 Sundborn
saramaag@live.se
 Skaraborg
Åsa Larsson
Husaby Sannebo Gård 1
53395 Götene
070-3667862
asa1larsson@hotmail.com
Skaraborg
Emma Rönnqvist
Vättlösa Kyrkby
Per Bengsgården 2
53391 Götene
070 2084161
ronnqvist87@hotmail.com
Dalsland
Oskar Nelander
Knuffelbodane 310
66298 Tösse
oskar.nelander@gmail.com
Västmanland
Ulrika Harsem
Rockesholm 42
71295 Grythyttan
ullibull24@hotmail.se
Östergötland
Therese Hansson
Stjärnevik
59046 Rimforsa
070-2706452
thessan96@gmail.com
Östergötland
Jenny Lindell
Sätravallen Lövbacken 1
58965 Bestorp
070-676 49 44
jenny@lindella.se


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed